Einstein AI platformu güncellendi

0

Einstein Al

Einstein Al artık bir yapay zeka tahmincisi ve chatbot’a sahip. Dreamforce 2017 konferansında Salesforce, AI ve derin öğrenmeyi geliştiriciler tarafından daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan platformun en günceli olan myEinstein’i açıkladı.

Einstein Al, chatbot içeriyor

Salesforce San Francisco’daki Dreamforce 2017 konferansında Einstein makine öğrenme platformunu yeni tahmini bilgiler ve chatbot özellikleri ile güncellediğini duyurdu. MyEinstein olarak adlandırılan yeni bir işlevsellik ile platform, yapay zeka geliştiricileri için engelleri azaltmayı amaçlıyor. Salesforce Einstein genel müdürü John Ball basın bülteninde “Bugün, yapay zekayı demokratikleştiriyoruz. Yöneticileri ve geliştiricileri her süreç ve müşteri etkileşimini myEinstein ile daha akıllı hale getirmeye yetkilendiriyoruz” dedi.

Einstein Al, Tahmin Oluşturucu ve Einstein Bots kullanıcı deneyimine daha fazla derinlik katıyor. Einstein Bots, uygulamalar ve web sitelerine entegre edilerek müşterilere hizmet sunabilecek potansiyele sahip. Einstein Bots, 2018 yılı ortalarında Salsforce müşterileri ile etkileşimde olacak. Doğal dil öğrenimi sayesinde müşteriler chatbot’lar ile işlemlerini daha hızlı tamamlayabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>