Techinside Google News
Techinside Google News

Elde taşınabilir çalışma masası

Bookniture adlı ürün hem bir defter olarak kullanılabiliyor hem de küçük bir masa, ayaklarınızı dinlendirebileceğiniz bir pufa dönüşebiliyor.
- Advertisement -

BooknitureMobil çalışanların artışı, çalışma mekan ve durumlarını da dönüştürüyor. Ancak her mobil çalışan, istediği rahatlığı sunan yerlerde bulunamayabiliyor. Bookniture isimli bir ürün, ilginç tasarımıyla bu eksikliği giderme yolunda önemli bir adım atıyor.

Aykırı bir tasarımcının işi olarak lanse edilen Bookniture adlı ürün dışardan bakıldığında sıradan bir kitap gibi duruyor. İçerisine not kağıtlarınızı koyabileceğiniz ürünü masaya çevirdiğinizde dizüstü bilgisayarınızı rahatça taşıyabiliyor. Birden fazla nesneye dönüşebilme yeteneğine sahip olan Bookniture’un sahip olduğu yetenekler arasında küçük bir yan masa, ayak dinlendirme yüzeyi, dikey masa ya da mini bir pufa dönüşebilme bulunuyor.

Hong Kong’lu tasarımcı Mike Mak tarafından geliştirilen ve hayata geçirilen Bookniture, Mak tarafından “süper güçlü bir origami yapı” olarak tanımlanıyor. Hem bir not defteri, klasör oluyor hem de akla gelebilecek nice eşyaya dönüşüyor.

Ürünün Mayıs ayından itibaren 90 dolarlık bir etiketle satışa sunulması planlanıyor. Yolculuğuna KickStarter’da başlayan Bookniture, 4 binin üzerinde destekçiden yaklaşık 450 bin dolar toplamayı başarmış.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir