Elektrikli motosiklet Metacycle tanıtıldı

0

Elektrikli motosiklet Metacycle

SONDORS tarafından geliştirilen elektrikli motosiklet Metacycle tanıtıldı. Metacycle, özellikle de fiyatıyla önemli bir avantaja sahip.

Elektrikli motosiklet Metacycle özellikleri

Elektrikli motosiklet sektöründe çok fazla sayıda model bulunsa da bu alternatifler genel olarak bütçeyi zorlayıcı diyebiliriz. Bu nedenle elektrikli motosiklet sektöründe henüz beklenen ilgi yakalanamamış durumda.

Tüketici ihtiyaçlarına göre hareket etmeyi hedefleyen SONDORS ise bütçe dostu bir modele imza attı. Metacycle isimli model, kendi sınıfındaki motosikletlerden çok daha ucuz.

4.000 kWh’lik bataryaya sahip olan Metacycle, 130 km/s hıza ulaşabiliyor. Ayrıca Metacycle, tam dolu bataryası ile 130 km yol gidebiliyor. Bu sayede şehir içi ulaşımda çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor.

Alüminyum çerçevesiyle özgün bir tasarıma sahip olan Metacycle, ağırlığının 91 kg olması da menzil için önemli bir avantaj sunuyor. Metacycle’ın en önemli avantajı ise rakiplerine kıyasla çok da uygun fiyatlı olması. SONDORS, Metacycle’ın fiyatı 5 bin dolar olarak açıkladı. Ekim 2021’de ise elektrikli motosiklet kullanıcılarıyla buluşacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>