Elektrikli Nissan SUV ne zaman geliyor?

0

Elektrikli Nissan SUV

Merakla beklenen Elektrikli Nissan SUV tanıtımı için artık geri sayım başladı. Tanıtıma günler kala araçla ilgili yeni iddialar da gündeme gelmeye devam ediyor.

Elektrikli Nissan SUV tanıtımı 15 Temmuz’da

Elektrikli araç sektöründe yaşanan dönüşüm, SUV piyasasını da hareketlendirdi. Birçok otomotiv devi, elektrikli SUV araçlarıyla piyasada yer almak için kıyasıya rekabet ediyor.

Bununla birlikte Nissan, yeni model aracını da tanıtmaya hazırlanıyor. 2021 Nissan Ariya model elektrikli SUV, Japon üreticinin en gözde araçlarından biri olacak diyebiliriz. Elektrikli SUV kategorisinde Tesla Model Y gibi çok güçlü rakiplerle yarışacak olan Ariya, 15 Temmuz’da tanıtılacak.

Patent görselleri doğrultusunda, Ariya’nın oldukça şık bir tasarıma sahip olacağını, LED farları ve Shield paneli ile oldukça iddialı olacağını söyleyebiliriz. Ariya’nın öne çıkan en önemli özelliklerinden biri ise ProPilot 2.0 ile yarı otonom sürüş konforu sunacak olması. Son teknoloji sistemlerle donatılan araç, hem elektrikli hem de yarı otonom sistemiyle keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Ariya ile ilgili diğer detaylar ise 15 Temmuz’daki tanıtımla netleşecek. Tanıtımla birlikte detaylı bilgileri Techinside olarak paylaşma devam edeceğiz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>