Elon Musk o davadan kaçamadı

0

Geçtiğimiz yıllarda, Tayland’da bir mağarayı gezdikleri sırada su basması sonucu mağarada günlerce mahsur kalan ilkokul çocukları konusunda girdiği bir tartışma nedeniyle Elon Musk davalık oldu.

Eşi çocuk yaşta mı?

Mağarada çocukları kurtarmaya giden dalgıç Vernon Unsworth için Twitter’da pedofili ifadesini kullanan Musk, daha sonra bu yorumunu silip özür dilese de davadan kaçamadı.

Unsworth’un çocuk yaşta bir gelinle evlendiğini iddia eden ancak bu konuda delil de sunamayan Musk şimdi Unsworth’un açtığı davada hakaret suçlamasıyla kendini savunmak zorunda.

Musk’ın 6 Ekim’de görülecek davanın ilk duruşmasını beklemeden dalgıçla mahkeme dışında anlaşması ve belli bir miktar tazminat ödemeyi kabul etmesi de bekleniyor.

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>