EMC World’e The Beast damgası

0

EMC, XtremIO Teknoloji Danışmanı Miroslav Klivansky
EMC, XtremIO Teknoloji Danışmanı Miroslav Klivansky

EMC World 2015, Las Vegas’ta gerçekleştiriliyor ve şirketin yeni ürün ve çözümleri birer birer sahne alıyor. Etkinliğin açılış gününe imza atan ürün ise The Beast yani canavar olarak adlandırılan ve Flash dünyasını kasıp kavuracağı iddia edilen XtremeIO’nun yeni 4.0 sürümü oldu.

Ürün hakkında sohbet etme olanağı bulduğumuz EMC, XtremIO Teknoloji Danışmanı Miroslav Klivansky, yeni sürümün KOBİ’lerin geleceğe hazırlıkları için temel adım olacağını kaydetti. Pazar lideri olan ürüne yeni birçok özellik geldiğinin altını çizen Klivansky, konu hakkında şunları söyledi:
“Öncelikle mevcut kullanıcılarımıza ücretsiz yükseltme yapabileceklerinn müjdesini vermek isterim. Yeni sürümle güçlendirilmiş veri koruma, daha büyük ve daha hızlı kümeleme yapma olanağı, uygulama otomasyonu, daha ölçeklenebilir ve daha güçlü bir arayüz sunuyoruz. XtremIO, sadece 18 ay önce çıktığı yolculukta hızla yükseldi ve bugün pazarın en iyi markası olarak IDC ve Gartner gibi şirketlerin raporlarında birinci sıradaki yerini aldı.”

Fatih Sarı

Yaklaşık 20 yıldır teknoloji yazıyor. Deneyimlerini paylaşabilmek ve kurumu daha da büyütebilmek adına SDN Bilişim ailesine katıldı. TechInside yayın koordinatörü olarak görev yapıyor. Beşiktaş aşığı, evli ve Kartal isimli bir erkek çocuk babası...

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>