Ethereum fiyatı hızlı bir şekilde yükseliyor

0

Ethereum fiyatı

Kripto para piyasasının gözde kripto paralarında Ethereum, hareketli günler yaşıyor. Ethereum fiyatı yüzde 10 artış gösterdi.

Ethereum fiyatı yüzde 10 arttı

2020 yılının son günleri, kripto para piyasası için çok hareketli geçiyor. Bu yılın ilk aylarında olumsuz bir tablo çizen kripto para piyasası yeniden toparlanma ve yükselmeye başladı.

Bitcoin 23 bin dolar seviyelerini yeniden aşmayı başarırken, kripto para piyasasının en gözde değerlerinden Ethereum da yükselişini sürdürüyor. 17 Aralık Perşembe günü Ethereum, yüzde 10 yükseliş yaşayarak 650,87 dolardan işlem gördü. En son 1 Ağustos tarihinde bu seviyeyi gören Ethereum, oldukça başarılı bir tablo çizdi.

Ethereum’un rekor fiyatı ise 2018 yılı Ocak ayında olmuş ve 1423,20 dolar seviyesinden işlem görmüştü. Ancak Ethereum bu performansını sürdürebilirse, rekor seviyeye ulaşması sürpriz olmayacak diyebiliriz.

Bir diğer önemli kripto para XRP’de ise yüzde 21 oranında artış yaşandı. XRP, 17 Aralık’ta 0,576 dolardan işlem gördü.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>