Ethereum rekor kırdı!

0

Ethereum rekor

Ethereum, Bitocin kadar bilinen bir dijital para birimi olmasa da hızlı bir şekilde yükselişini sürdürüyor. 8 ocak günü Ethereum rekor kırarak, yatırımcıların ilgisini topladı.

Ethereum rekor seviyeye ulaştı: 1200 dolar

Dijital para birimler blockchain teknolojisinde en çok Bitocin’den bahsediliyor olsa da oldukça kapsamlı olan bu alanda birçok dijital birimi mevcut. Özellikle son günlerde altcoin yatırımcıların hedefi haline gelmiş durumda. Sadece birkaç yıl için Bitcoin’in tahtını devirebileceği konuşulan Ethereum ise yeni bir rekora imza attı.

Dijital para birimi, 8 Ocak sabahı 1200 dolar seviyelerine çıkarak kendi rekorunu kırdı. Ardından öğle saatlerinde dalgalanma yaşayan bu para birimi, 1.191 dolar seviyelerine yerleşerek totalde yüzde 6.8’lik bir artış göstermiş oldu.

Bu konudaki en ilginç gelişme ise Ethereum’un 2017 yılı başlarında sadece 10 dolar iken, 2018’in başlarında 1000 dolar seviyesini geçmesi oldu.

Ethereum rekor

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>