European Business Awards sonuçlarını merakla bekliyoruz

0

European Business Awards, Avrupa çapında daha güçlü ve başarılı bir şirketler topluluğunun oluşmasına katkı sunmak üzere 10 yıldır düzenleniyor. Her yılı 30’u aşkın ülkeden binlerce şirketin katıldığı European Business Awards’ta en iyi uygulamalar ve en mükemmel performanslar; inovasyon, iş etiği ve başarılarını baz alan zorlu kriterler kapsamında bağımsız bir jüri tarafından belirleniyor. Organizasyon ilk yıldan itibaren dünyanın altıncı büyük odit, vergi ve danışmanlık ağı RSM tarafından destekleniyor. UK Trade and Investment, ELITE ve PR Newswire ise European Business Awards’ın diğer sponsorları arasında yer alıyor.

Avrupa’nın en iyi şirketleri arasında işte mükemmelliği ve en iyi uygulamaları teşvik etmek üzere 10 yıldır gerçekleştirilen European Business Awards’ta bu yıl 34 ülkeden 33.000 kurum yer aldı.

Ödeme sistemleri çözümleriyle tanınan Cardtek, Avrupa’nın en prestijli iş ödülleri European Business Awards’ta, Türkiye’den Ülke Şampiyonu olmaya hak kazandı.

Cardtek, inovasyon, iş etiği ve başarılarının temel alındığı kriterler kapsamında bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildi. Böylece şirket, ilk aşamada Ülke Şampiyonu seçildi ve halk oylamasının da olduğu ikinci bir aşamada değerlendirilmeye hak kazandı.

İkinci aşamada Ülke Şampiyonları şirket hikâyelerini özel bir video ile anlatacak ve bağımsız bir jüri tarafından ‘Ruban d’Honneur’ statüsü için değerlendirilecek. Bu ödüle layık görülen şirketler ise 2017 yılında gerçekleşecek ödül töreninde açıklanacak.

Aynı zamanda şirketlerin hazırlamış olduğu video’lar iki aşamalı olarak European Business Awards web sitesinde halk oylamasına sunulacak. Her bir şirketin kendi ülkesi kapsamında oylanacağı bu aşamada, en çok oyu alan şirket “Ulusal Halk Şampiyonu” seçilecek. 2015-16 döneminde şirketlere küresel çapta 227.000 kişi oy vermişti. Aynı dönemde European Business Awards’a AB ülkeleri, Türkiye, Norveç, İsviçre ve Makedonya’dan katılan şirketlerin toplam cirosu 1,2 trilyon Euro, toplam çalışan sayısı ise 2,5 milyondu.

European Business Awards CEO’su Adrian Tripp ise; “Türkiye’yi temsilen Ülke Şampiyonu seçilen Cardtek’i kutluyorum. Bu ödül, Cardtek’in Avrupa’nın güçlü iş dünyasında önemli bir rol üstlendiğinin; inovasyon, iş etiği ve başarılarından oluşan kriterlerimiz kapsamında üstün bir performansa sahip olduğunun bir göstergesidir” şeklinde konuştu.

Cardtek Payment Solutions Genel Müdürü Ahmet Akgün; “Avrupa’nın en dinamik, en iyi şirketlerinin yer aldığı European Business Awards’ta Türkiye’yi temsilen Ülke Şampiyonu seçilmek bizler için büyük bir gurur kaynağı. 15 yılı aşkın bir süredir ödeme sistemleri alanında sunduğumuz 360 derece çözümlerimizle sektörün öncüleri arasında yer almak ve üstün bir müşteri memnuniyeti sağlamak üzere çalışıyoruz. European Business Awards’taki bu başarımız doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>