Techinside Google News
Techinside Google News

Evernote ve LinkedIn artık daha uyumlu

Evernote, kartivizitleriniz dışında LinkedIn hesabınızı yönetmenizi de kolaylaştıran Scannable uygulamasını duyurdu.
- Advertisement -

Evernote, en yeni mobil tarama uygulaması Scannable ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve çalışma alanlarını zenginleştirmeye devam ediyor.

Belge kenarlarını otomatik olarak algılama özelliğine sahip Scannable, taranacak her belgenin görüntüsünü net bir şekilde anında yakalıyor ve cihaz üzerindeki taranan belgeler bölümüne kaydediyor. Bunun için uygulamayı faturalarınızın, kartvizitlerinizin ya da belgelerinizin üzerine sabitlemek yeterli oluyor. Scannable, belge kenarlarını ayarlama telaşı olmadan ve renkleri belirginleştirmekle uğraşmadan otomatik olarak tarama olanağı sunuyor.

Scannable uygulaması, Evernote ve LinkedIn’e bağlanıldığında daha önceden taranmış olan kartvizitlerde yer alan bilgileri hemen kişiselleştirmeye başlıyor.

Kişilerinizin LinkedIn profillerinden fotoğraf içeren ayrıntıları da ekleyerek eksiksiz bir profil listesi oluşturulmasını sağlıyor. Scannable uygulaması, taramalar arasında hızlı bir şekilde hareket imkanı sunarak, birden fazla sayfanın taranmasını da kolaylaştırıyor.

Tarama işlemi gerçekleştirilen her belgeyi, Evernote’ta bulunan notlar aracılığı ile ya da cihaz üzerinden SMS, e-posta ve AirDrop kullanarak istenilen kişiyle paylaşmak mümkün.

Masaüstü uygulaması olarak da kullanılan ScanSnap Evernote Edition ile Scannable, tüm ofis ekiplerini destekleyecek bir cihaza da dönüşüyor. Scannable, Wi-Fi ile doğrudan Evernote Edition tarayıcısına bağlanarak, herkesin telefonuna kaydettiği taranmış belgelerini diledikleri yere göndermelerini kolaylaştırıyor.

Şu anda iPhone ve iPad için geliştirilen Scannable uygulamasına, önümüzdeki günlerde farklı platformlar üzerinden de ulaşılabilecek.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir