Techinside Google News
Techinside Google News

Evernote yeni özelliklerle güncellendi

Online ve mobil not alma uygulaması Evernote, yeni özelliklerle güncellendi.
- Advertisement -

evernoteİş dünyasında, senkronize not alma yeteneği nedeniyle büyük ilgi gören, mobil ve masa üstü sistemler arasında hızlı senkronizasyon sağlayabilen, online not alma uygulaması Evernote, artık sayfalar üzerine çizim yapmak veya ekranı bölebilmek gibi kullanışlı özelliklere de sahip olacak.

iOS uygulamasında devreye giren çizim yeteneği, iOS’un 3D Touch özelliğini de destekliyor. Böylece ekrana yapılan baskıyla doğru orantılı şekilde farklı kalınlıklarda çizgiler üretmek mümkün oluyor. Ayrıca uygulamada stylus desteği de bulunuyor.

Evernote ayrıca iOS9’un ekranı bölme yeteneğini de kullanmaya başladığını duyurdu. Güncellemenin beğeni toplayan bir yanı ise bu özelliklerin ücretsiz aboneliklerde kullanılması. Evernote, özellikle iş dünyasında, hızlıca mobil not almak isteyen ve ardından bu notları hem iş arkadaşları paylaşmak hem de masa üstü platformları ile senkronize etmek isteyen profesyonellerin kısa sürede çok rağbet ettiği bir uygulamaya dönüştü. Yeni özelliklerin kısa süre sonra Android uygulamasında da güncellenmesi bekleniyor.

 

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir