Techinside Google News
Techinside Google News

Garanti belgelerini dijitalleştiriyorlar!

egaranti, tüketicilerin garanti süreçlerini tek bir panelden yönetmeleri için firmalara SaaS çözümler sunuyor

Egaranti.com, tüketicilere kolaylık sağlamak ve markalarla iş birliği yaparak garanti belgelerini tek bir kullanıcı dostu platformda sunmak amacıyla ilerliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla tüketicilere değer katmayı hedefleyen egaranti.com, son teknoloji altyapısıyla garanti belgelerini dijital ortamda erişilebilir hale getiriyor.

Egaranti.com’un kurucusu ve CMO’su Sinan Peksoy ile egaranti’yi konuştuk. Getirdiği yenilikleri, aldığı yatırımı ve gelecek planlarını mercek altına aldık.

- Advertisement -

Yeni altyapı erişimi kolaylaştırıyor

Şirketin tüm ekibini bir araya getiren ve yeni yapıya geçişin kutlandığı bir kamp düzenlendi. Bu etkinlik, egaranti.com’un misyonunu vurgulamak adına önemli bir adım olarak görülüyor. Egaranti.com‘un kurucusu ve CMO’su Sinan Peksoy, etkinlik hakkında şunları söyledi: “Tüketicilerin garanti belgelerine erişimini kolaylaştırmak ve bu süreci daha şeffaf hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yeni alt yapı geçişimiz, bu hedefe ulaşmamızda önemli bir adım oldu.”

Garanti belgelerini dijitalleştiren girişim

egaranti‘nin yenilenen altyapısı, tüketicilerin farklı markalara ait garanti belgelerini tek bir panelden görüntüleyebilmelerine olanak tanıyor. Bu, tüketicilerin ürünlerinin garanti koşullarını daha kolay takip etmelerini ve gerektiğinde ihtiyaç duydukları bilgilere hızlıca erişmelerini sağlıyor.

Ayrıca, egaranti.com yeni bir yatırım aldı. Bu yatırım, şirketin büyüme hedeflerine ulaşması ve hizmetlerini daha da genişletmesi adına önemli bir adımı temsil ediyor. Yeni yatırım ile birlikte tüketiciler özelinde ürün çıkartacağını bildirdi.

egaranti.com’un sunduğu bu yenilikçi hizmet, tüketicilerin güvenini kazanmak ve garanti süreçlerini daha şeffaf hale getirmek adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir