GeForce Now kütüphanesine 5 yeni oyun

0

NVIDIA’nın bulut oyun teknolojisi GeForce Now, bu hafta 5 yeni oyun ile birlikte çözünürlük artırma desteği sunacak. Bu hafta yeni sunulacak olan Upscaling (çözünürlük artırma) ile birlikte yapay zekayla geliştirilmiş seçkin NVIDIA GPU’ya sahip PC’de ve SHIELD TV’lerde etkinleştirilebilir ve daha doğal bir görünüm için görüntü keskinleştirmeyle birlikte öğrenen bir sinir ağı modelinden yararlanabileceksiniz.

Ayrıca bu teknolojinin enhanced özelliği ile standarttan daha yüksek kalitede görüntü elde edebilirsiniz. Yayıncılar için özelleştirmeler de sunan yeni güncelleme bazı yayın kalitesi ayarları için düzenlemeleri artık GeForce NOW oyun içi yerleşimi kullanılarak oturum sırasında da yapılabiliyor.

Buna ek olarak play.geforcenow.com’da yüksek akış bit hızında kod çözemeyen cihazlar için ideal akış çözünürlüğünü atayarak web için iyileştirilmiş akış deneyimi de sağlanıyor.

LG, GeForce NOW uygulaması ile oyuna katıldı

Yeni gelen güncelleme ile birlikte GeForce NOW uygulaması, beta sürümüyle LG TV’lerde de  kullanıma sunulacak. OLED, QNED, NanoCell ve UHD TV’ler dahil, LG 2021 4K TV modellerinin sahipleri artık GeForce NOW uygulamasını LG Content Store’dan indirebilecek ve bulut oyun teknolojisi keyfini televizyonlarında yaşayabilecek.

Bu hafta GeForce NOW Kütüphanesine eklenen 5 yeni oyun şöyle:

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>