Techinside Google News
Techinside Google News

Genç yatırımcılar ile tecrübeli girişimciler buluştu!

Co-Founder Academy öncülüğünde düzenlenen yenilikçi ve tecrübeli fikirlerin kesiştiği etkinlikte, geleceğin iş dünyası şekilleniyor

Co-Founder Academy öncülüğünde ve Synergia x Co-Founder.Work ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta sonu genç girişimci ve yatırımcıların, tecrübeli girişimci ve yatırımcılarla buluştuğu verimli iki etkinlik gerçekleşti.

Genç yatırımcılar ve sektörün duayen girişimcileri, Startup Talks #3 adlı özel bir etkinlikte bir araya geldi. Bu etkinlik, yeni nesil yatırımcılara tecrübe paylaşımı yapmak ve girişimcilik ekosisteminin geleceğine yön vermek amacıyla düzenlendi.

Etkinlik, genç yatırımcıların sektör liderleriyle birebir etkileşim kurmasına olanak tanıdı. Etkinlik, panel tartışmaları ve ağ oluşturma seansları içerdi. Konuşmacılar arasında Arz Portföy VC analisti Ali Osman Büyükkarabacak, Miafon kurucu ortağı Hulusi Şirikçi ve Narfon kurucu ortağı Gökhan Alpen ve diğer önemli sektör temsilcileri yer aldı. Ayrıca bu etkinliğin çok değerli paydaşlarından TEINN ve COLINN topluluklarında pek çok başarılı faaliyetler yapmış gençleri etkinlikte bir araya getirdi.

- Advertisement -

Tecrübeli girişimciler, başarı hikayelerini, zorlukları ve sektördeki değişimleri genç girişimcilere ve yatırımcılara aktardı. Bu interaktif oturumlar, katılımcılara değerli içgörüler ve stratejik yönlendirmeler sağladı.

Genç girişimci ve yatırımcılar, yenilikçi iş fikirlerini ve vizyonlarını tecrübeli girişimci ve yatırımcılarla paylaştı. Bu dinamik etkileşim, her iki taraf için de yeni işbirlikleri ve fırsatlar yarattı.

Startup Talks #3, genç yatırımcıları ve tecrübeli girişimcileri bir araya getirerek, girişimcilik ekosisteminin sürekli gelişimine katkıda bulundu. Bu tür etkinlikler, sektördeki yenilikçi ruhu teşvik ederek geleceğin iş liderlerini şekillendiriyor.

Gelecek etkinlikleri Co-Founder Academy sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir