Gıda güvenliği için WhatsApp hattı

0

Gıda İhbar Hattı’ndan sonra WhatsApp İhbar Hattı devreye girdi

Tarım ve Orman Bakanlığı, gıda güvenilirliği için WhatsApp Gıda İhbar Hattı’nı açtı. Vatandaşlar gıda güvenilirliğini için 0501 174 0 174 no’lu WhatsApp Gıda İhbar Hattı’na şikâyetlerini bildirebilecek. 

Vatandaşlardan gelecek bildirimler önemli

Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, halk sağlığı ve güvenliği noktasında vatandaşlardan gelecek geri bildirimin son derece önemli olduğunu vurgulayarak, Alo 174 Gıda İhbar Hattı ve 0501 174 0 174 numaralı Whatsapp İhbar Hattı’nın vatandaşların hizmetinde olduğunu ifade etti. 

Alo 174’ten de ulaşmak mümkün

Bakan Pakdemirli; “Vatandaşımızın sağlığı, güvenliği söz konusu olunca, Gıdada taklit ve tağşiş yapanların gözünün yaşına bakmayacak ve affetmeyeceğiz. Herhangi bir durumda soru işareti duyduğunuz bir konu olursa, mutlaka Alo 174 üzerinden ve bugün itibariyle devreye giren 0501 174 0 174 Whatsapp Gıda İhbar Numarası üzerinden mesajla bize ulaşın” dedi. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>