Techinside Google News
Techinside Google News

Girişimcilere yönelik destekler anlatılacak!

Girişimci İşadamları Vakfı tarafından düzenlenen Girişimci Buluşmaları, Bahariye Mevlevihanesi’ndeki Vakıf Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

GİV tarafından girişimcilerin bilgilendirilmesi, bilgi ve tecrübe paylaşımı için düzenlenen “Girişimci Buluşmaları”, 27 Kasım 2023 tarihinde Bahariye Mevlevihanesi’nde Vakıf Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu’nun konuk olarak katılacağı ve KOSGEB desteklerinin de anlatılacağı toplantıya, GİV Başkanı Mehmet Koç, vakfın üyeleri ile konuyla ilgili akademisyenler, STK temsilcileri ve girişimcilik ekosisteminde yer almak isteyen genç girişimciler katılacaklar.

- Advertisement -

Girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi ve girişimci sayısının artırılması için çalışmalarını sürdüren GİV, girişimcilik ruhunun canlandırılması için “Girişimci Buluşmaları” adıyla seri toplantılarına devam ediyor.

Türkiye genelinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren girişimcilerle yatırımcıların koordinasyon ve işbirliğini sağlamak, girişimciliği özendirmek, desteklemek ve yaymak amacıyla faaliyetlerini sürdüren GİV, hayallerinin peşinden koşan, fikirlerini yaptıkları iş haline getirmek için çabalayan gençlere yol gösteriyor ve onların yatırımcılarla buluşmasına ortam sağlıyor.

Özellikle genç girişimcilerin yatırım kararlarında önemli rol oynayan KOSGEB, 27 Kasım’daki programın gündem konusunu oluşturuyor. GİV Girişimci Buluşmaları’nın Kasım ayı konuğu olarak toplantıya katılacak olan KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu, burada yapacağı sunumla KOSGEB destekleri konusunda girişimcileri ve yatırımcıları bilgilendirecek.

KOSGEB BAŞKANI Ahmet Serdar İbrahimcioğlu Kimdir?

Ahmet Serdar İbrahimcioğlu, 2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra inşaat sektöründe çalıştı ve daha sonra teknoloji girişimcisi olarak KOSGEB ve MÜSİAD destekli kuluçka merkezinde yer aldı.

Yüksek lisansını Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Yapı İşletmesi bölümünde tamamladı. Ayrıca birçok girişim sermayesi yatırım fonunun kurulmasında görev aldı.

İbrahimcioğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı Mütevelli Heyeti ve Bilişim Vadisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor. Aynı zamanda Türk oyun geliştirme ekosistemine katkı sağlamak için Dijital Oyun ve Animasyon Geliştirme A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor.

İbrahimcioğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Vakfı Mütevelli Heyeti ve Bilişim Vadisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alıyor. Aynı zamanda Türk oyun geliştirme ekosistemine katkı sağlamak için Dijital Oyun ve Animasyon Geliştirme A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor.

ETKİNLİK BİLGİSİ

GİV Girişimci Buluşmaları’nın;

Tarihi: 27 Kasım 2023

Günü: Pazartesi

Saati: 19.00

Adresi: Bahariye Mevlevihanesi, Merkez Mah. Silahtarağa Cad. NO:12 Eyüp Devlet Hastanesi Karşısı Eyüp Sultan/İSTANBUL

Ayrıntılı bilgi için: 0 535 0535911’i arayınız.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:27:42

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir