Girişimciliğin nabzı Antalya’da atacak

0

girisimcilik

Girişimciliği ve liderliği desteklemek, öğrenciler arasında sosyal sorumluluk bilincini artırmak, gençler arasında liderlik algısının oluşturulmasına katkı sağlamak amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Uluslarasası Antalya Üniversitesi bölgenin en kapsamlı zirvesine imza atmaya hazırlanıyor. TÜSİAD’ın desteği ile 26 Şubat 2016 tarihinde Uluslararası Antalya Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek “Girişimcilik Zirvesi” kapsamlı bir içerikle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Kurumsal girişimcilikten sosyal girişimciliğe; üniversitede girişimcilikten kadınların girişimcilikteki payına kadar geniş yelpazede konuların ele alınacağı zirvede Markafoni CEO’su İlker Baydar, Silk&Cashmere CEO’su Ayşen Zamanpur, Bera Medya Grubu CEO’su Alper Afşin Özdemir, Habitat Derneği ve Uluslararası Girişimcilik Merkezi Başkanı Sezai Hazır, DBI Kurucusu ve Galata Business Angels Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Şeker, Vodafone İş Marka Ortakları ve Girişimcilik Programları Müdürü Rüçhan Ziya gibi alanında uzman isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Girişimciliğin tüm boyutlarıyla ele alınacağı zirveye katılım için ön kayıtlarhttps://www.eventbrite.com/e/girisimcilik-zirvesi-tickets-21060311960?aff=es2adresinden yapılabilecek.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>