Techinside Google News
Techinside Google News

Girişimcilikte Hukuksal süreçler Nasıl oluyor? Dikkat edilmesi gerekenler!

KYO Legal Hukuk Bürosu, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ekibimiz, girişim sermayesi ve start-up hukuku, birleşme ve devralmalar, veri koruma hukuku, iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere farklı alanlarda tecrübe sahibi avukatlardan oluşmaktadır.

KYO Legal Hukuk Bürosu, 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Ekibimiz, girişim sermayesi ve start-up hukuku, birleşme ve devralmalar, veri koruma hukuku, iş hukuku, aile hukuku ve ceza hukuku başta olmak üzere farklı alanlarda tecrübe sahibi avukatlardan oluşmaktadır. Hukuk büromuz Türkçe ve İngilizce hizmet vermektedir.

KYO Legal, dinamik kadrosuyla yerli ve yabancı menşeli müvekkillerinin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve etkili şekilde karşılamayı hedefler. Farklı hukuk disiplinlerini benimseyen avukatlarımız, müvekkillerine hukukun farklı alanlarında, geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda, dava ve icra süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra anonim ve limited şirketler başta olmak üzere kurumsal müvekkillerine de hukukun her alanında danışmanlık hizmeti vermektedir.

- Advertisement -

Hukuk sistemimiz; basın emekçilerinin özel durumlarını gözeterek 5953 sayılı Basın Mesleğinde Çalışanlarla Çalıştıranlar Arasındaki Münasebetlerin Tanzimi Hakkında Kanun (“Basın İş Kanunu”  veya “Kanun”) ile iş ilişkilerini ayrı bir kanun ile düzenlemiştir. Basın İş Kanunu’na tabi çalışanlar hakkında Basın İş Kanunu uygulanmakta ancak Basın İş Kanunu’nda düzenlenmemiş hallerde ise 4857 sayılı İş Kanunu’na gidilmektedir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir