GM elektrikli otomobil video serisi yayınlayacak

0

GM elektrikli otomobil

General Motors, elektrikli otomobiller için yeni bir video serisi yayınlayacak. GM elektrikli otomobil video serisiyle, konunun meraklılarıyla önemli bilgiler paylaşılacak.

GM elektrikli otomobil video serisi

Elektrikli araç sektörü her ne kadar hızlı bir şekilde büyümeye devam etse de henüz potansiyeline ulaşabilmiş değil. Bunun arka planında, elektrikli araçlar konusunda yoğun bilgi eksikliklerinin olması da yer alıyor.

Chevrolet markasını bünyesinde bulunduran ve General Motors, bu konuda yeni bir girişimde bulunuyor. Daha önce Bolt EV Akademi ismiyle bir girişimde bulunan şirket, resmi YouTube kanalında ve internet sitesinde, 15 videoyla detaylı bilgiler paylaşmıştı. Aracın kullanımında dikkat edilmesinden araç özelliklerine kadar detaylı bilgiler içeren bu video serisinin bir benzeri daha yayınlanacak.

Yayınlanacak yeni serinin hem elektrikli araçlara ilgi duyanlara hem de elektrikli araç alma konusunda kararsız kalanlara bir kılavuz olacağı belirtiliyor. 2020 sonu veya 2021 başında piyasaya yeni bir elektrikli araç sürmeyi planlayan şirketin, bu video serisiyle elektrikli araçlara ilgi duyan kitle üzerinde olumlu etki yaratması bekleniyor. Video serisinin ne zaman yayınlanacağı ile ilgili ise henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>