Google Cloud Next 21’e sayılı günler kaldı!

0

Bulut bilişimin hayatımızın bir parçası haline geldiği günümüzde teknoloji devleri arasında büyük bir rekabet söz konusu. Microsoft Azure, Amazon Web Services ve Alibaba Cloud gibi servislerin yanı sıra şu anda kullanıcıların ve firmaların önündeki en iyi seçeneklerin başında Google Cloud geliyor.

Arama motoru ve YouTube’un sunucularını da aktif olarak bünyesinde barındıran Google Cloud için her yıl gerçekleştirilen Cloud Next etkinliğinin bu yıl hangi tarihlerde yapılacağı netleşti.

Google Cloud Next 21: 12 – 14 Ekim tarihlerinde

12 – 14 Ekim tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan Next ’21 etkinliğinde Google Cloud CEO’su Thomas Kurian başta olmak üzere süreci yöneten birçok isim kullanıcıların karşısına çıkacak.

Google’ın ilerleyen dönemde yapacağı yeniliklerden, hali hazırda kullanılmakta olan servislerin nasıl daha iyi optimize edileceğine dair merak edilen birçok sorunun cevabını bu etkinlikte almak mümkün.

Google Cloud Next etkinliğine kayıt olmak ve tüm detayları görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Google Cloud nedir?

Google Cloud, Google arama motoru ve Youtube gibi sitelerin de kullandığı sunucu altyapı hizmetlerinin Google tarafından son kullanıcıya sunulduğu bir bulut bilgi platformudur. Basit web sitelerinden kompleks uygulamalara kadar çeşitli tipte yazılımlar Google Cloud üzerinden geliştirilebiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>