Google Duplex ile sinema bileti alabilirsiniz

0

Google Duplex ile sinema

ABD ve İngiltere’de artık Google Duplex ile sinema bileti alınabiliyor. Film ve koltuk seçiminden sonra otomatik olarak ödemenizi yapabiliyorsunuz.

Google Duplex ile sinema dönemi!

Yapay zeka günümüzdeki rutin işleri artık otomatik hale getiriyor. Google’ın yapay zeka destekli rezervasyon uygulaması Duplex de her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Artık ABD ve İngiltere’de bulunan 70’ten fazla sinemada, Google Duplex’i kullanarak sinema bileti alınabiliyor. Bilet almak için öncelikle Google Asistan’da bilet almak istediğiniz filmi söylüyorsunuz. Daha sonra gitmek istediğiniz seansı belirliyorsunuz. Duplex, sizin için uygun olan sinemaları listeliyor ve istediğiniz sinemadan koltuğunuzu seçerek rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Ödeme işlemi için ise Chrome’da kaydedilen ödeme seçeneği direkt olarak oluşuyor. Böylelikle sinema bileti alma işlemi çok daha hızlı ve kolay hale geliyor

Şu anda sadece iki ülke ile sınırlı olan özelliğin önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de aktif hale gelmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>