Google Fotoğraflar için online video düzenleme yeteneği

0

google photosGoogle’ın Fotoğraflar uygulaması özellikle Android kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran ve tüm fotoğraflarını kolayca depolayabildiği yararlı bir araç.

Google şimdi Fotoğraflar uygulamasına, videoları online olarak düzenlemeyi mümkün kılacak araçlar eklemeye hazırlanıyor. Böylece cep telefonu ile kayıt edilip Fotoğraflar uygulamasına gönderilen videoların başındaki ve sonundaki istenmeyen bölümleri çıkarmak, videoları kesip yapıştırmak, üzerine efektler, metinler eklemek ve online olarak çok hızlı şekilde biçimlendirilmiş videolar üretmek mümkün olacak.

Bu yeni yeteneklerin mümkün olabilmesi için Google video düzenleme uygulaması Fly Labs’ı satın aldı. Google’ın açıklamasına göre, Fly Labs üç ay daha AppStore’da indirilmeye açık olacak. Ardından Appstore’dan kaldırılacak. Eskiden uygulamayı indirmiş ve kullanmaya başlamış olanlar, uygulamayı kullanmaya devam edebilecekler ancak artık güncelleme alamayacaklar. Uygulamanın güncel hali ise Google Fotoğraflar uygulaması içinde kullanıma açık olacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>