Techinside Google News
Techinside Google News

Google Fotoğraflar için online video düzenleme yeteneği

Google'ın popüler Fotoğraflar uygulamasına yakında online video düzenleme yeteneği gelecek. Google bunun için Fly Labs'ı satın aldı.
- Advertisement -

google photosGoogle’ın Fotoğraflar uygulaması özellikle Android kullanıcıları için hayatı kolaylaştıran ve tüm fotoğraflarını kolayca depolayabildiği yararlı bir araç.

Google şimdi Fotoğraflar uygulamasına, videoları online olarak düzenlemeyi mümkün kılacak araçlar eklemeye hazırlanıyor. Böylece cep telefonu ile kayıt edilip Fotoğraflar uygulamasına gönderilen videoların başındaki ve sonundaki istenmeyen bölümleri çıkarmak, videoları kesip yapıştırmak, üzerine efektler, metinler eklemek ve online olarak çok hızlı şekilde biçimlendirilmiş videolar üretmek mümkün olacak.

Bu yeni yeteneklerin mümkün olabilmesi için Google video düzenleme uygulaması Fly Labs’ı satın aldı. Google’ın açıklamasına göre, Fly Labs üç ay daha AppStore’da indirilmeye açık olacak. Ardından Appstore’dan kaldırılacak. Eskiden uygulamayı indirmiş ve kullanmaya başlamış olanlar, uygulamayı kullanmaya devam edebilecekler ancak artık güncelleme alamayacaklar. Uygulamanın güncel hali ise Google Fotoğraflar uygulaması içinde kullanıma açık olacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir