Google Hangouts Meet ücretsiz kullanılabilecek

0

Google Hangouts Meet ücretsiz

Kurumsal sohbet programı Google Hangouts Meet Temmuz ayına kadar ücretsiz oldu. Bu yenilikle birlikte Google Hangouts Meet kullanıcı kitlesini büyütmeyi hedefliyor.

Google Hangouts Meet ücretsiz nasıl kullanılır?

Freelance ve remote çalışmaya artan ilgiyle birlikte, kurumsal sohbet platformlarının kullanıcı sayısında da artış yaşanıyor. Sohbet platformları, farklı yenilikler ve kampanyalarla kullanıcı kitlesini büyütmek için çalışıyor.

Bunun için yeni bir adım atan Google Hangouts Meet, kurumsal sohbet programının 1 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak kullanılabileceği duyuruldu. 250 kişilik toplantı ve 100 bin kişiye kadar canlı yayın özelliği sunan Google Hangouts Meet’in bu Premium özellikleri, belirtilen tarihe kadar ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Ayrıca koronavirüs nedeniyle şirketlerin evden çalışmaya yönelik çağrıda bulunması, Google Hangouts Meet’in bu yönde bir hamle yapmasına neden olduğu belirtiliyor. Üstelik isteyen kullanıcılar, yaptıkları toplantılar ve canlı yayınları Google Drive hesaplarında saklayabiliyor.

Google’ın İrlanda ofisinin 800 çalışanı için haftada 1 gün evden çalışma izni vermesi, diğer şirketlerin de remote ve home office çalışmaya yönelik adım atması, kurumsal sohbet programlarına duyulan ihtiyacı artırıyor. Google’ın bu hamlesinin, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>