Google Haritalar marketten teslimat özelliğini yaygınlaştırıyor

0

Google Haritalar marketten teslimat

Google Haritalar marketten teslimat özelliği ile müşterilere daha fazla bilgi sağlayacak. Müşteriler, sipariş durumlarını görebilecekler.

Google Haritalar marketten teslimat özelliğini test ediyor

Google, Haritalar’a bir dizi güncelleme getirerek uygulamayı hediye veya market alışverişi yaparken daha kullanışlı hale getiriyor. Oregon’daki seçkin Fred Meyers mağazalarında market alışverişi entegrasyonu gibi yeni özelliklerin çoğu sınırlı bölgelerde mevcuttu.

Şimdi bu pilot testten sonra, Pickup with Google Maps; Kroger, Fry’s, Ralphs ve Marianos dahil olmak üzere Kroger Ailesi kuruluşuna ait ABD’deki 2.000’den fazla mağazada mevcut hale geldi.

Bu, web sitesi aracılığıyla katılımcı bir mağazadan alışveriş yaptığınızda, Haritalar’da sipariş durumunuzu takip edebileceğiniz, tahmini varış sürenizi mağazayla paylaşabileceğiniz ve vardığınızda onlara haber verebileceğiniz anlamına geliyor. Google’a göre, Haritalar ile teslim almayı kullanan kişiler “alışkanlıkları için tipik olarak beş dakikadan az bekleyecek

Şirket ayrıca restoranlar, işletmeler ve popüler turistik yerler için Google Arama sonuçlarında göreceğiniz mevcut grafiğe benzeyen Bölge Meşguliyetini Haritalar’a ekliyor. Ayrıca, bu yılın başlarında kullanıma sunulan ve Haritalar kullanıcılarının belirli trenlerin veya otobüslerin ne kadar kalabalık olduğunu gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlayan özellik için de çalışmalar sürüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>