Google koronavirüs sitesi yayınlayacak

0

Google koronavirüs

Google koronavrüs sitesi yayına almak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Trump tarafından da destek gören bu siteyle, bilgilendirme çalışmaları yapılacak.

Google koronavirüs sitesi çalışıyor

Teknoloji dünyası koronavirüsle ilgili kullanıcıları bilgilendirici girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Google, bu konuda kullanıcıları bilgilendirici ve güvenilir bir site kuracağını duyurmuştu.

ABD Başkanı Donald Trump da desteklenen bu çalışmada, sitede yer alacak bilgilerin güncelliği ve doğruluğundan emin olmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyulduğu belirtildi. Google, çalışma sonuçları ve verilerden emin olduğunda bu siteyi yayınlayacağını duyurdu.

Bu site ilk olarak tarama ve test gibi konularda bilgiler içerecek ve sadece ABD ile sınırlı olacak. Geliştiriciler, sitedeki bilgilerin doğru ve detaylı olduğu konusunda emin olduklarında, site yayına alınacak.

Google önümüzdeki günlerde yapacağı geliştirme çalışmalarıyla, bu siteyi uluslararası hale getirecek. Böylelikle Google, küresel ölçekte bilgilendirme çalışmaları yaparak, kullanıcıların en kısa sürede doğru bilgiye ulaşması hedeflenecek.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>