Google ve Salesforce stratejik işbirliği anlaşması imzaladı

0

İnternet devi Google ile CRM yazılımları devi Salesforce, stratejik işbirliği anlaşması imzaladıklarını duyurdular. Bu anlaşmayla beraber iki şirketin ortak müşterileri artık iki şirketin hizmetlerini bir diğerinin ürün ve hizmetleri üzerinde daha pratik ve hızlı şekilde kullanabilecek. 

Herkesin hayatı kolaylaşacak

Salesforce bundan böyle Google’ın bulut servisini “tercih edilen ortak” olarak kullanacak ve kullanıcılarını Google bulut servislerini kullanmaya teşvik edecek. Yazılımlarının bulut kullanımlarını Google bulut servislerine yönlendirecek.

Google da, kendisi ve müşterileri için Salesforce’un CRM yazılımlarını öne çıkartacak. Bulut servislerini satarken Salesforce’un yazılımlarına dair avantajlar da sunacak.

Salesforce ek olarak Google’ın bulut tabanlı ofis ve verimlilik yazılımlarını barındıran Google’s G Suite ile kendi yazılımlarınn veri alt yapısını entegre etmeyi planlıyor.

Böylece Salesforce kullanıcıları G Suite uygulamalarından çok kolayca veri alabilecek veya bu platforma veri gönderebilecek. Bu da Salefforce müşterilerinin müşterileri veya iş ortakları ile daha hızlı veri alışverişi yapabilmesini sağlayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>