Google Workspace araçları yenileniyor

0

Google Workspace araçları

Google Workspace araçları yeni özelliklerle daha rahat bir kullanım sağlayacak. Bu araçlar evden çalışanlara büyük kolaylık sağlayacak.

Google Workspace araçları için yenilikler geliyor

Evden çalışma artık tüm dünyada yeni normal haline geldi. Bununla birlikte çalışanların işlerini kolaylaştıracak araçlar ve uygulamalar da çeşitlilik gösteriyor.

Google Workspace araçlarına yönelik yenilikler sunmaya hazırlanıyor. Bu araçlarla birlikte kullanıcılar zaman yönetimini daha iyi yapabilecekler. Ayrıca birçok özelliğe Google Asistanla sesli olarak direkt erişilebilecek. Takvimde bölümlere ayırma ve giriş çıkışları belirtme gibi birçok kolaylık da sunulacak.

Google Workspace yöneticilerinden Javier Soltero ise çalışanların zamanlarını değerlendirmeleri için analizler sunacaklarını belirtti.

Ayrıca Google Meet için ikinci ekran desteği de sunulurken, kullanıcıların toplantılara katılımı ve kontrolü daha kolay hale geliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>