Her şeyi kolaylaştıracak web sitesi!

0

Hayatınızı kolaylaştıracak web sitesi Canva! - TechInside.Com

Hayatınızı kolaylaştıracak web sitesi Canva her geçen gün değerlemesini de artırıyor. Biz de bugün sizler için bu çevrimiçi grafik tasarım metaryalleri hazırlayabileceğiniz web sitesini inceledik. Tüm detaylarına sizlerle beraber baktık. İşte karşınızda hayatınızı kolaylaştıracak web sitesi!

Google Stadia ortaklık kurdu

Hayatınızı kolaylaştıracak web sitesi! Dijital pazarlamacılar buraya

Canva.com 1 Ocak 2012’de Melanie Perkins, Cliff Obrecht ve Cameron Adams tarafından Avustralya’nın Sidney kentinde kuruldu. Canva’nın ilk yılında 750.000‘den fazla kullanıcısı vardı. Sosyal medya ve teknoloji uzmanı Guy Kawasaki, şirkete Nisan 2014’te evangelist olarak katıldı. 2015 yılında işletmelere pazarlama malzemeleri üretmek için bir araç sağlayan Canva for Work piyasaya sürüldü.

YouTube video

Geçmişte tasarım kavramı insanların gözünde büyüse de şimdilerde online olarak kullanabileceğiniz birçok tasarım platformu mevcut. Adobe Photoshop gibi profesyonel programları bilmeyenler için tasarlanmış ve oldukça profesyonel tasarımlar sunan birçok web sitesi mevcut.

Canva ile sosyal medya gönderileri, kartvizit, slayt, logo, albüm kapağı tasarımı gibi birçok farklı tasarım hazırlayabilirsiniz. Sizlere sunulan hazır şablonlar ile kolayca profesyonel tasarımlar hazırlayabilirken, yüksek çözünürlüklü bir şekilde PNG, JPEG ve PDF gibi birçok farklı formatta dosyalarınızı indirebilirsiniz. CV hazırlamak için bile kullanabileceğiniz web sitesi sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>