HD spor yayınları bu uyduda

0

SES, spor alanında uluslararası televizyon yayıncılığı yapan Setanta Sports ile gerçekleştirdiği işbirliğini duyurdu. Bu kapsamda Setanta Sports, SES’in 31.5 derece Doğu yörüngesindeki ASTRA 5B uydusu üzerinden iki HD spor kanalıyla yayın yapacak. Yayınlar Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan Ermenistan, Beyaz Rusya, Estonya, Gürcistan, Letonya, Litvanya ve Moldova olmak üzere 13 ülkeden izlenebilecek.

Setanta Sports ve Setanta Sports+ kanallarından yapılacak olan özel yayınlar ile İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Avrupa ve Dünya Kupaları, İngiliz Federasyon Kupası FA Cup ve Capital One Cup gibi dünyanın önde gelen futbol karşılaşmaları verilecek. Ayrıca, Amerikan ulusal hokey ligi NHL, dövüş sporları ligi UFC, Formula 1, Fransız Top 14 Ragbi ve Dünya Boks Şampiyonası da canlı premium yayınlar olarak bu iki kanal üstünden yayınlanacak.

Setanta Sports ve Setanta Sports+ kanalları, söz konusu ülkelerin kablolu yayınları, DTH ve IPTV platformları üzerinde de mevcut.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>