Hdac blockchain hizmeti genişliyor

0

Hdac blockchain

Hyundai Pay, Hdac blockchain hizmetinin genişletilmesi için çalışmalara başladı. Hdac blockchain, akıllı evler ve çevrimiçi-çevrim dışı alanlarda kullanılabilecek.

Hdac blockchain için yeni planlama

Şirket, Hyundai Pay’in akıllı konut ve online-offline (O2O) alanlarda kullanılabilirliğini artırarak, Hdac blockchain hizmetlerini genişleteceğini söyledi. Kamu ve özel blockchain arasında bir köprü kurmak için çalışan Hyundai Pay, çeşitli konsept denemeleri ile bu alanda kendini kanıtlamak istiyor.

Kamu ve özel sektörde yürütülecek çalışmalarda, blockchain ile veritabanlarının bütünlüğünü güçlendirilerek şifreli iletişim sağlanacak.

Hyundai Pay ayrıca akıllı sözleşmelere, akıllı fabrikalara ve kurumda güvenliği artırmak için akıllı lojistiğe blockchain teknolojisini entegre etmek istiyor.

Hyundai Pay bu alanda birçok sektör devi ile rekabet halinde bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung SDS, blockchain kullanarak ek güvenlik sağlayan bir finans platformu olan Nexfinance’ı kullanıma sundu. LG CNS ise dijital kimlik doğrulama ve işlemlerde kullanılmak üzere Monachain olarak adlandırılan kendi blockchain platformunu piyasaya sürdü.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>