Hepsiburada ve DenizBank senetle alışverişi bitirecek

0

Hepsiburada ve DenizBank online alışverişte tüketicilerin hayatını kolaylaştıracak yeni bir iş birliğine imza attı. Biz de TechInside olarak, bu iş birliğinin duyurulduğu basın toplantısına gittik ve hem Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ hem de DenizBank CEO’su Hakan Ateş ile bir röportaj gerçekleştirdik. 

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu iş birliğinin neler getirdiğini anlatan videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Hepsiburada ve DenizBank iş birliği

Hepsiburada ve DenizBank güçlerini birleştirdi. Ortaya çıkan bu iş birliği hem tüketicilerin alışveriş deneyimi kolaylaştıracak hem de ekonomiye değer sağlanacak. 

İş birliği kapsamında, DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın tüm müşteriler, Hepsiburada platformu veya mobil uygulaması üzerinden anında online kredi kullanabilecek.

Hepsiburada üzerinden 750-15.000 TL arasındaki alışveriş sepetlerini oluşturduktan sonra harcamaları için DenizBank tarafından 7 gün 24 saat sunulan Online Alışveriş Kredisi seçeneğinden faydalanabiliyor.

Online Alışveriş Kredisi kapsamında Hepsiburada’da oluşturulan sepette seçili ürünlere uygulanan 12 aya kadar vade farksız; “0 faiz” fırsatı müşterilerin bütçelerindeki yükü azaltıyor. 60 aya kadar yapılan vadelerde ise Hepsiburada müşterilerine özel ödeme planları sunuluyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş şöyle konuştu; 

“Giderek artan ivmesiyle ülkemizde önemli bir potansiyeli barındıran e-ticaret alanında bugün önemli bir adım atıyor, tüm Türkiye sathında ve bölgesinde lider e-ticaret platformu Hepsiburada ile alışveriş deneyimini daha rahat hale getiriyoruz. Artık Hepsiburada’dan yapılacak alışverişlerde DenizBank hesabı olsun olmasın herkes, şubeye gitmeden, ek masraf ödemeden, ihtiyacın oluştuğu anda kredi imkânından faydalanabilecek. “

Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ ise şunları söyledi:

“DenizBank ile başlattığımız Online Alışveriş Kredisi çözümüyle, müşterilerimizin günlük münferit ihtiyaçlarının yanı sıra; ev kurma, doğum, okul alışverişi ve özel günler gibi finansal açıdan desteğe ihtiyaç duydukları dönemlerde de onların yanında oluyoruz. Müşterilerimiz beklemeden ve ertelemeden, ihtiyaçlarına birkaç dakika içinde, uygun kredi oranlarıyla sahip olma imkânına sahipler. “

İş birliği kapsamında DenizBank’tan ilk kez kredi kartı çıkaracak müşterilere ilk iki alışverişte 50’şer TL indirim de sunuluyor. 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>