HP ve Deloitte 3D yazıcı hizmeti için birleşti

Danışmanlık hizmetleri sunan Deloitte ve baskı çözümleri üreticisi HP, 3D baskı ve dijital üretim hizmetleri sunmak üzere ortaklık kurduklarını açıkladılar.

Bu anlaşmayla HP, kendi 3D yazıcıları ve sarf malzemeleri için çok daha fazla kanala ulaşabilecek. İki firmanın ortaklığı ile kurumsal müşteriler dijital üretim ve 3D baskı çözümleri konusunda çok daha hızlı ve uygun hizmet alabilecekler.

Özellikle prototip üretme aşamasında büyük önem taşıyan 3D yazıcılar, zaman konusunda hassas projelerde yavaşlıkları nedeniyle sorun çıkartabiliyorlar. HP ise standartların üzerinde hızlı çalışan 3D yazıcıları ile müşterilerine hız vaadinde bulunuyor.

HP’nin CEO’su Dion Weisler 12 trilyon dolar büyüklüğündeki üretim sektörünün çok sık ve hızlı şekilde prototip üretimine ihtiyaç duyduğunu hatırlatarak HP’nin ve Deloitte’in ortaklığı ile bu ihtiyaca cevap vereceklerinin altını çiziyor.

Ortaklıkla beraber Deloitte, müşteri portföyü için dijital üretim ve baskı çözümleri geliştirirken HP’nin Jet Fusion 3D yazıcı sistemlerini kullanmaya başlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz