HTC Vive Pro VR: İş için sanal gerçeklik

0

Vive Pro VR

HTC’nin duyurduğu Vive Pro VR, iş uygulamaları için sanal gerçeklik teknolojisini getiriyor. Vive Pro VR, özellikle tasarımcılar ve eğitimcilere yardımcı olacak.

HTC Vive Pro VR ile iş deneyimi

Sanal gerçeklik teknolojisi ilk olarak oyunlarla hayatımıza girmişti. Ancak günümüzde birçok iş uygulamasında kullanılır hale geldi. Özellikle tasarım ve eğitim sektöründe sanal gerçeklik kullanımına yönelik önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu iki sektöre yönelik son teknoloji ürünü HTC’den geldi. Tanıtılan Vive Pro 2.0 kiti 1.399 dolar’lık fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü.

Vive Pro 2.0 iki adet kontrolmör ve iki adet ikinci nesil SteamVR içeriyor. Cihazın uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesi için müşterilere iki farklı seçenek sunuluyor. İsteyen kullanıcılar 199 dolarlık iki yıllık garantiyi alabiliyor. Garanti ile uğraşmak isteyen müşteriler için ise 299 dolarlık herhangi bir arıza durumunda direkt parça değişiminin yapıldığı paket mevcut.

HTC, sanal gerçeklikten elde ettiği gelirlerin 2020’ye kadar toplam gelirlerinin yüzde 20’sine ulaşmasını hedefliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>