Huawei 5G teknolojisini satacak mı?

0

Huawei 5G

Huawei’nin kurucusu, 5G alanında yaptıkları çalışmalarla ilgili oldukça ilginç açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalara göre Huawei 5G teknolojisini satabilir.

Huawei 5G planı

Yeni nesil hızlı ve güvenli bağlantı sağlayacak olan 5G teknolojisi, teknoloji şirketlerinin gündeminde yer alıyor. Birçok şirket, 5G teknolojisinde ilkleri başarmak için planlamalar yapıyor. Huawei, 5G çalışmalarında öncü şirketler arasında yer alıyor.

Huawei’nin kurucusu Ren Zhengfei, 5G alanındaki çalışmalarıyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Ren Zhengfei, 5G teknolojisinde ilerleme kaydetmeye devam ettiklerini ve eğer talep olursa 5G teknolojisindeki çalışmalarını satabileceklerini açıkladı. Ancak Ren Zhengfei, özellikle batı ülkelerinden gelecek tekliflere açık olduklarını söyledi.

Eğer böyle bir satış gerçekleşirse 5G teknolojisini alan şirket, Huawei’nin kaynak kodlarına erişim sağlayabilecek ve ihtiyaçlarına göre yeni düzenlemeler yapabilecek. Satış açıklamasının ardından batı ülkelerinden Huawei’ye teklifler geleceği düşünülüyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>