IBM, Salesforce ortağı Waeg’i satın alacak

0

IBM Salesforce

IBM, Salesforce ortağı Waeg’i satın alacağını duyurdu. IBM böylelikle bulut ve yapay zeka alanında hizmet yelpazesini genişletmiş olacak.

Salesforce ortağı Waeg, IBM’e katılıyor

IBM yaptığı açıklamada, Salesforce’un danışmanlık ortağı Waeg’i hizmet yelpazesini genişletecek ve hibrit bulut ve yapay zeka stratejisini destekleyecek bir anlaşma ile satın alacağını söyledi.

Salesforce’un müşteri yönetimi yazılımında uzmanlaşmış, Merkezi Brüksel’de bulunan ve Avrupa’daki müşterilere hizmet veren Waeg, artık IBM bünyesinde faaliyet gösterecek.

IBM Services ve Global Business Services kıdemli başkan yardımcısı Mark Foster, “Waeg’in Salesforce danışmanlık hizmetlerindeki gücü, müşterilerimizin değişen müşteri ve çalışan ihtiyaç ve beklentilerine ayak uydurmasına olanak tanıyan akıllı iş akışları oluşturmanın anahtarı olacak” dedi.

Waeg, Belçika, Danimarka, Fransa, İrlanda, Polonya, Portekiz ve Hollanda’yı içeren yerlerde 130 ‘Waegers’ ekibine sahip.

Normal kapanış koşullarına tabi olan ve bu çeyrekte tamamlanması beklenen anlaşmanın şartları açıklanmadı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>