İnternet tarayıcısı Brave ile bitFlyer anlaştı

0

internet tarayıcısı Brave

Kripto para sektörünün sevilen internet tarayıcısı Brave ile bitFlyer bir süredir görüşüyordu. Görüşmelerin ardında ikili anlaşmaya vardı.

İnternet tarayıcısı Brave ile bitFlyer ortak çalışacak

Kripto para sektöründe yapılan ortaklıklar ile yenilikçi projeler geliştirilmeye çalışılıyor. Bunun için kripto para sektöründeki kişiler tarafından ilgiyle kullanılan Brave isimli internet tarayıcısı ile bitFlyer arasında bir süredir görüşmeler yapılmaktaydı.

Japonya’da işlem hacmi ile bir numaralı kripto para borsası olarak görülen bitFlyer ile Brave sonunda anlaşmaya vardı. Bu ikili, kripto para cüzdanı kurmak için ortak bir çalışma yürütecek. Brave’n dijitaldeki gücü ile bitFlyer’ın borsadaki gücünün birleşmesi, ortaya oldukça yenilikçi bir kripto para cüzdanı çıkaracak diyebiliriz.

Henüz bu kripto para cüzdanının hangi özelliklere sahip olacağı ve ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda ise net bir bilgi yok.

Kripto para cüzdanlar, farklı transferlerde farklı yüzdelerde geri ödemeler sunarak, kripto para kullanıcılarının ilgisini çekmeye çalışıyor. Brave sözcüsü tarafından yapılan açıklamada ise kullanıcı ödüllendirmenin çok daha ötesine geçilmek istendiği belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>