KapGel.com 500 bin dolar yatırım aldı

0

kapgel_yatirimİstenilen siparişi satın alıp belli bir hizmet bedeliyle eve teslim eden talep temelli bir dağıtım girişimi olan KapGel kahve, market, yemek, teknoloji, alış veriş, hizmet gibi farklı noktalardan ihtiyaca uygun ürünlerin en fazla 1 saat içerisinde teslim edilmesi üzerine kuruldu.

Ne lazım? Hemen getirelim!

“Ne lazım? Hemen getirelim!” sloganıyla, Tüketicilerin ihtiyaç duydukları her şeyi dakikalar içinde kapılarına teslim ederek, bir nevi kişisel asistanlık hizmeti sunmayı amaçlayan KapGel, kullanıcıların tüm mağaza ve mekânların ürün ve hizmetlerine ulaşabilmesini amaçlıyor. Şu anda İstanbul bölgesinde belirli ilçelerde yaklaşık 500 dükkan ve 5.000 ürün seçeneğiyle hizmet veren KapGel,  Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 10:00-20:00 arasında kullanılabiliyor. En kısa zamanda önce tüm İstanbul, sonrasında da tüm Türkiye’ye hizmet vermeyi planlayan KapGel yatırımcıları bu kapsamda gelecek ay Ataşehir ilçesiyle İstanbul Anadolu Yakası’na giriş yapacak.

500.000 dolarlık yatırım desteği

Katıldığı E-ticaret 2015 konferansında eve teslim işleri önemsediğini ve bu yönde yeni adımlar atmayı planladığını belirten Aslanoba Capital‘in kurucusu Hasan Aslanoba, yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. KapGel Teknoloji A.Ş.’ye 500.000 dolarlık bir yatırım yaparak, Temmuz ayı itibariyle şirketin %25 ortağı oldu. Daha önce de Bitaksi, Modanisa, Incir, Ininal, Düğün, Meal Box, BuldumBuldum, Tasit, Doktorsitesi, Hemenkiralik, Modacruz, MobilOtoServis, Obilet, Vivense ve Webrazzi gibi Türkiye’nin en gözde girişimlerini destekleyen Aslanoba Capital, KapGel’i de geniş portföyüne eklemiş oldu.

Temmuz’da Google Play Store’da!

2015 Haziran ayından beri iOS tabanlı olarak erişilebilir olan KapGel uygulaması 3.000 kayıtlı kullanıcıya hizmet verebilmektedir. Temmuz ayı sonunda Android versiyonuyla da Google Play Store’dan indirilebilecektir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>