Kârlılığın anahtarı burada

0

2İsis Bilişim Networking Günleri “Teknolojiye-dönüşüm” temasıyla İstanbul’da düzenlendi. Cresga tarafında organize edilen ve iki yüz civarında misafiri ağırlayan etkinliğin ana konuşmacısı BT sektörünün önemli isimlerinden Şahin Tulga oldu.

Etkinliğin açılış konuşmasını İsis Bilişim Genel Müdürü Ercan Kuru yaptı. Ercan Kuru’dan sonra sahneye çıkan Şahin Tulga, “Yüksek Karlılık İçin İş Stratejisi” konulu sunumunun ilk bölümünü gerçekleştirdi. E-dönüşümün şirketlerin dijital dünyaya geçişte en önemli yardımcısı olacağını ifade eden Tulga, katılımcılarla bu konudaki önerilerini paylaştı.

Şahin Tulga’da sonra söz alan İsis Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Bülent Kandemir, Teknolojiy-e Dönüşüm başlıklı bir sunum yaptı. Sunumunda e-dönüşüm tarafındaki yeni yönetmelik ve tasarılardan bahseden Kandemir, işletmeler için e-dönüşümün avantajlarına da vurgu yaptı. Etkinliğe Gelirler İdaresi Başkanlığı adına katılan e-Defter Belge ve Yönetim Müdürü Engin Uysal’ın e-Dönüşüm Mevzuat Değişiklikleri ve Yol Haritası başlıklı sunumuyla devam edildi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>