Kaspersky Lab Türkiye’de bayi ağını genişletiyor

0

Kaspersky-Lab

Kasperksy Lab, Türkiye pazarına verdiği büyük önem doğrultusunda yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. 15-17 Ocak tarihlerinde Kıbrıs’ta Merit Park Otel’de düzenlenen bayi toplantısında, Kaspersky Lab; Türkiye’de KOBİ’ler için tasarlanmış olan Kaspersky Small Office Security ürününü anlattı.

Bayi toplantısına yeni bayiler yoğun bir katılım ve ilgi gösterdi. 80 yeni bayinin katıldığı toplantıda, Kaspersky Small Office Security ürününün avantajları detaylı bir şekilde katılımcılara aktarıldı. İnteraktif bir ortamda geçen toplantıda bayiler de ürünle ilgili sık sık sorular sorarken, bu ürüne dair heyecan duyduklarını ve pazarda satmaya çok istekli olduklarına dair geri bildirimlerini Kaspersky Lab yetkililerine aktardılar.

Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Sertan Selçuk, konuyla ilgili şunları söyledi: “Küçük ölçekli işletmelere olan satışlarımızda 2015 yılında yaklaşık 3 kat büyüme sağladık. Böylesine bir büyüme yaşadığımız için gurur duyuyoruz, verdikleri destek için de tüm bayilerimize teşekkür ediyoruz. 2016 yılında da en az 2 kat büyüme bekliyoruz. Bu büyümeyi sağlayabilmek için pazar yatırımlarımız da devam edecek ve yine bayilerimizle birlikte hareket edeceğiz, birlikte büyüyeceğiz. 2016’da KOBİ düzeyindeki firmaların bilgi güvenliğine daha fazla yatırım yapacağını düşünüyoruz ve biz de Kaspersky Lab olarak KOBİ’lerimizin yanında olmaya, onlara en etkin koruma sağlayan ve kullanıcı dostu ürünleri sunmaya devam edeceğiz.”

50’den az çalışana sahip işletmeler için özel olarak hazırlanan Kaspersky Small Office Security BT uzmanlığı gerekmeksizin, birinci sınıf koruma ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Bulut tabanlı yönetim konsolu ile web tarayıcısı üzerinden BT güvenliğini ve cihazlarının her yerden kolaylıkla yönetilmesine imkan tanıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>