Kaspersky Labs, ücretsiz anti-virüs duyurdu!

0

Kaspersky Labs, yeni ve tamamen ücretsiz anti-virüs yazılımını duyurdu. Şirketin 20. yıl dönümü şerefine geliştirilen yeni yazılım ilk olarak Rusya, Ukrayna, Belarus, Çin ve Baltık ülkelerine sunulacak.

Toplamda dört dalgada tüm bölgelere sunulacak anti-virüs, ülkemize Eylül ayında başlayacak ikinci dalgada sunulacak. Türkiye ile beraber Eylül ayında Hindistan, Hong Kong, Latin Amerika ve diğer Orta Doğu ülkelerine sunulacak.

Ekim ayında Avrupa, Japonya ve Güney Kore bu ülkelere dahil olacakken, son olarak Kasım ayında Vietnam ve Tayland ücretsiz anti-virüsü kullanabilir durumda olacak.

Kaspersky ücretsiz anti-virüs neler sunuyor?

Yapılan açıklamaya göre yeni yazılım, diğer Kaspersky anti-virüs yazılımlarının biraz hafifletilmiş versiyonu. Ancak buna rağmen bir son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm temel güvenlik özelliklerini de kapsıyor.

Kaspersky

Yazılım içerisinde dosya, mail ve internet korumasının yanı sıra, ekran klavyesi ve anti-phishing gibi ekstra özelliklerde yer alıyor. Uygulamayı, ülkemiz için Eylül ayından itibaren indirebiliyor olacağız.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>