Katlanabilir drone PowerEgg X tanıtıldı

0

katlanabilir drone PowerEgg X

Katlanabilir drone tasarımları, genellikle küçük yer kaplamaya odaklı geliştirilmekteydi. Ancak katlanabilir drone PowerEgg X, küçük bir video kamerasına dönüşebiliyor.

Katlanabilir drone PowerEgg X özellikleri

Drone sektöründe yaşanan büyümeyle, ticari drone modelleri artık tek fonksiyonlu olmaktan çıkıyor. Katlanabilir özellikteki dronelarla, kullanıcılar farklı ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor.

Tanıtılan yeni PowerEgg X isimli drone, tam da bu durumu destekler nitelikte. Katlanabilen drone PowerEgg X, katlandıktan sonra küçük bir video kamera cihazına dönüşebiliyor ve kullanıcının farklı ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Böylelikle 4K 60fps video kayıtları alınabiliyor.

Su geçirmez özellikteki drone ile şelalelerde bile çekim yapılabiliyor. Ayrıca drone üzerinde bulunan nesne tanıma ve engellerden kaçınma gibi sensörler sayesinde droneun uçuş güvenliği de sağlanıyor.

Tam dolu şarj ile 30 dakika hava kalabilen PowerEgg X’in satış fiyatı ise 899 dolar olarak duyuruldu. Tamamen su geçirmez muhafaza kılıflı modelin satış fiyatı ise 1249 dolar.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>