Kiğılı’dan internetten market ürünleri satışı açıklaması

0

Şirket gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı 

Hatırlanacağı gibi, Kiğılı dün e-ticaret kanalı olan kigili.com üzerinden temel ihtiyaç malzemeleri satışına başlamıştı. Şirket gelen tepkiler üzerine bir açıklama yayımladı. Açklamayı aşağıda paylaşıyoruz:

“Bu toprakların gücü birlik olmaktan gelir…

Sabrın, paylaşmanın ve dayanışmanın ülkemiz için ne kadar elzem olduğunun bilincindeyiz. İşte tam da bu yüzden harekete geçtik.Kiğılı Ailesi olarak; evimizi ve lojistik gücümüzü, bu zor günlerde tüm üreticilerimizin ve milletimizin hizmetine açtık. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye, Kigili.com’da ihtiyaç duyulan tüm ürünlere yer verme sorumluluğunu üstlendik.Vatandaşlarımızı mağdur etmemek, Türkiye’nin dört bir yanındaki üreticilerimize bir nebze nefes olmak adına başlattığımız bu çalışmayla evlerdeki ihtiyaç duyulan tüm temel malzemeler, Kigili.com’dan tüketiciyle buluşuyor.

82 yıl boyunca sürdürdüğümüz insan odaklı yaklaşımımızla; kimsenin bir eksiği kalmasın diyerek,#hayatevesığarve#evdekal Türkiye” diyerek başlattığımız buçalışmayla insanımızın yaşamını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>