KOBİ’ler NAS ürünleriyle büyüyor

0

Synology_NASSynology, yeni ürünleriyle kullanıcılarına katma değer yaratmaya devam ediyor. Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen Synology Ağa Bağlı Depolama (NAS) ürünleri, gerek bireysel gerekse kurumsal kullanıcıların verilerini hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını sağlıyor. Geniş bir yelpazeye ürünlerini ulaştıran Synology, kullanıma yeni sunduğu RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünleriyle kullanıcılarına 360 derece hizmet vermeyi sürdürüyor.

Synology’nin yeni ürünleri, yenilikçi şifreleme motoru ile kullanıma sunuluyor. 6 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde bulunduran ürünler, 2,4 GHz dört çekirdekli işlemci özelliğine sahip. Yenilikçi ürünler sayesinde, şifrelenmiş bilgilere daha hızlı şekilde ulaşabilmek mümkün. İş süreçlerinin daha esnek ve hızlı yönetilebilmesini sağlayan ürünler, aynı zamanda maliyetleri minimuma indirip faydayı da en üst seviyelere çıkarabiliyor.

Yenilikçi çözümlerle veri depolama alanında köklü bir dönüşüm gerçekleştirdiklerini aktaran Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, yeni ürünlere dair; “Verimli ve kullanışlı bir deneyimi garanti altına alan ürünlerimiz, sahip olma maliyeti, enerji tasarrufu sağlaması gibi avantajlar ile birlikte çevikliği ve gücü de kullanıcılarının hizmetine sunuyor. Ev veya ofis ortamınızı korumak üzere IP kameraları yönetebilen web tabanlı bir uygulama olan Surveillance Station sayesinde de 64 ekran canlı olarak izlenebiliyor ve 80 kameraya kadar kayıt edilebiliyor. Ürünlerimiz, veri yedekleme, güvenilirlik, esneklik, kolay kullanım, yüksek ulaşılabilirlik, uzaktan erişebilirlik avantajları ile benzerlerinden ayrılıyor. Birbirine yedekli olan ürünlerimiz arıza durumunda bile veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlıyor.” yorumunu yaptı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>