Kolektif House 4. lokasyonunu Ataşehir’de açtı

0

Kolektif House, 4’üncü lokasyonunu Anadolu Yakası’nda Ataşehir‘de açtı

Paylaşımlı ofis konseptiyle yaklaşık 5 yıl önce kapılarını açan Kolektif House, büyümesini sürdürüyor. Levent, Şişhane ve Maslak’tan sonra 4’üncü lokasyon olarak Anadolu Yakası’nı tercih eden şirket, Kolektif House Ataşehir‘de girişimcileri, yatırımcıları, serbest çalışanları ve kurumsal şirketleri bekliyor.
 
Şirket ihtiyacına özel esnek tasarım imkânı sunuyor

Nidakule Batı Ataşehir‘deki yeni lokasyonda 4 bin 500 metrekarelik alanda hizmet vereceklerini ifade eden Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur, “İki kattan oluşan bir alanda yerini alan Kolektif House Ataşehir‘de toplamda 142 ofis yer alıyor. Ofis alanları ise özel olarak şirket ihtiyacına göre istenilen büyüklükte esnek olarak tasarlanabiliyor” diye konuştu.
 
Açılış yapılmadan ofislerin yüzde yüzde 50’si doldu

Yaklaşık bin kişi kapasiteli ortak kullanıma açık alana sahip Kolektif House Ataşehir‘deki ofislere ilginin de yoğun olduğunu vurgulayan Ahmet Onur, açılış yapılmadan dahi ofislerin yüzde yüzde 50’sinin dolduğunu söyledi. Şu anda 4 farklı lokasyonda 25’i aşkın farklı sektöre ev sahipliği yaptıklarının altını çizen Ahmet Onur, bu yeni Kolektif House Ataşehir ile birlikte kurumsal müşterilere yeni nesil ofis hizmeti vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>