Kripto para piyasası yeni rekor kıracak mı?

0

kripto para piyasası

Bitcoin’le birlikte birçok kripto para birimindeki hareketlilik sürüyor. Bu hareketlilik kripto para piyasası için yeni rekor getirebilir.

Kripto para piyasası 1.5 trilyon dolara ulaşacak mı?

2020 yılının son ayları ve 2021’in başlangıcı, kripto paralar için adeta yeni bir dönem oldu. Bu dönemde değer artışı, piyasalarda büyük bir hareketlilik sağladı.

Kripto para piyasasından yeni rekor haberleri gelmeye devam ederken, toplam hacimde 1.5 trilyon dolar seviyelerine yaklaşıldı. Bitcoin’in 48 bin dolar seviyelerini görmesi, bu artışta kilit rol oynadı. Ayrıca Bitcoin’in piyasa değeri ise 900 milyar doları geçti. Companies Market verilerine göre Bitcoin JPMorgan Chase ve Bank of America gibi birçok önemli kuruluştan daha yüksek bir değere sahip.  Bitcoin’den sonra kripto para piyasasının ikinci gözdesi olan ETH ise 1.500 dolar seviyelerinde seyrediyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Elon Musk ve Michael Saylor gibi önemli isimlerin kripto para piyasasına yönelik hamleleri, gelecek için umut veriyor. Piyasalarda yeni rekorlar görmemiz sürpriz olmayacak diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>