Krombera Türkiye’nin en hızlı büyüyen en hızlı 100 şirketi arasında

0

Alper+Afsin+Ozdemir_22011 Mart ayında kurularak dijital pazarlama alanına adım atan yeni nesil ajans Krombera 4 yıla yakın kısa bir zamanda kendi sektörünün en önemli oyuncularından biri haline dönüştü. Kuruluşunun 9. Ayında Facebook tarafından PMD(Preferred Marketing Developer) ve 2013 yılında dünyaca ünlü Wired UK dergisi tarafından Hottest Startups of Europe listesindeki tek ajans olma başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), merkezi Amerika’da bulunan AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğinde düzenlenen “Türkiye 100” yarışmasında, 2011-2013 dönemindeki satış geliri artış hızına göre yapılan sıralamada Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına 34. sıradan giren Krombera elde ettiği bu başarı ile Türkiye ve Amerika arasındaki ekonomik ilişkilerin gelişmesine katkı sunmak amacıyla Amerika’ya düzenlenecek iş gezisine katılmaya da hak kazandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Krombera Ajans Başkanı Alper Afşin Özdemir; “Kuruluşumuzun asıl amacı olan Sosyal Medya Yönetimi bugün ajansımızın verdiği hizmetlerden biri olarak devam etse de Krombera evrilerek 4 sene içerisinde 360 derece tüm iletişim kanallarında hizmet veren bir yeni nesil ajansa dönüştü. Türkiye’nin en büyük 30’u aşkın firmasına hizmet veriyoruz ve Krombera bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de gerek ulusal gerekse uluslararası platformlardaki başarılı çalışmalarına devam edecek. Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alarak başarılarımızın ödüllendirilmesi gurur verici.” dedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>