Las Vegas Loop görüntüleri paylaşıldı

0

Las Vegas Loop görüntüleri

Süper hızlı ulaşımı mümkün hale getirecek Las Vegas Loop için yeni görüntüler paylaşıldı. Boring Company, tünele ait videoyu paylaştı.

Las Vegas Loop görüntüleri Twitter’dan paylaşıldı

Elon Musk her ne kadar Tesla ve SpaceX şirketleriyle tanınsa da Boring Company şirketiyle de çağın ötesinde çalışmalar yapıyor. Loop ismini taşıyan sistemler, ulaşımda yeni bir dönemi başlayacak.

Les Vegas’ta çalışmaları devam eden Loop isimli tünel için yeni görüntüler paylaşıldı. Boring Company’nin Twitter hesabından paylaşılan görüntülerde, yolcuların istasyona yürüyen merdivenle ineceği görülüyor.

Şu anda proje için 50 milyon dolarlık bir ücret ödenmiş durumda. Boring Company tarafından yapılan açıklamada, bu tünellerde Model S, Model  ve Model 3 gibi Tesla araçlar tarafından kullanılabilecek. 1.3 km uzunluğundaki tüneller, otonom bir şekilde çalıştırılacak. Tünelin 2021 yılı bşalarında ise kullanıma hazır hale gelmesi bekleniyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>