Line kripto para borsası açtı

0

Line kripto para

Çin, Japonya gibi uzak doğu ülkelerindeki en büyük mesajlaşma uygulması olan Line, kripto para borsası açtı. Line kripto borsası artık aktif bir şekilde hizmet veriyor.

Bitbox: Line kripto para borsası

Bitbox adıyla açılan kripto para borsası, 28 ayrı kripto para birimi ile hizmet vermeye başladı. İşlemlerin çoğu BTC, ETH ve USDT’den oluşacak. Ayrıca farklı yatırımcı ihtiyaçlarına uygun olarak Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), MonaCoin (MONA), Qtum (QTUM) ve Golem’in (GNT) için de işlem yapılacak.

Bibox’ın sadece kripto para piyasasına yönelik olacağı, herhangi bir şekilde dolar veya Kore Won’u gibi para birimleri ile işlem yapılmayacağı belirtildi. Ayrıca borsada İngilizce, İspanyolca, Korece dahil olmak üzere 15 farklı dil seçeneğiyle hizmet devam edecek.

Singapur’da açılan bu borsanın ardından Line, ABD için çalışmalarına hız verdi. Kripto para yasağının kalkmasının ardından Çin’deki yatırımcı kitlesini yakalamak isteyen Line, sonrasında ABD pazarına giriş yapacak.

Çin, Japonya gibi uzak doğu ülkelerinde çok yaygın olan Line, yaklaşık 200 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>