Techinside Google News
Techinside Google News

LinkedIn gizlilik ayarları

LinkedIn’deki aktivitelerinizi gizlemek ve LinkedIn profil görüntüleme aktivitenizi gizlemek mi istiyorsunuz? Birkaç ayar yapmanız gerekli
- Advertisement -

LinkedIn‘in sunduğu faydalar, platformu iş arayanlar, ağ kurmak isteyenler ve sektör trendlerini takip etmek isteyenler için değerli bir araç haline getiriyor. İş arayanlar, işverenlerin kendilerini bulmalarına ve kariyer fırsatlarına ulaşmalarına yardımcı oluyor. Ağ kurmak isteyenler yeni kişilerle tanışma ve sektördeki kişilerle bağlantı kurma fırsatı buluyor. Platform, aynı zamanda iş geliştirme için de etkili bir araç. Potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak, iş ortaklıkları geliştirmek ve pazarlama fırsatlarını keşfetmek için kullanılabiliyor. LinkedIn’deki aktivitelerinizi gizlemek ve LinkedIn profil görüntüleme aktivitenizi gizlemek mi istiyorsunuz? Birkaç ayar yapmanız gerekli

Birinin LinkedIn profilini haberi olmadan görüntüleyebilir misiniz?

Bir kişinin profilini özel modda görüntüleyerek, onun haberi olmadan LinkedIn profil görüntüleme yapabilirsiniz. Bu şekilde, o kişi, profilini görüntülediğinizi görebilecek, ancak sizinle ilgili başka hiçbir bilgi paylaşılmayacaktır.

Birisinin LinkedIn profilini görüntülersem bildirim alacak mı?

Linkedin genellikle bir kullanıcının profilini görüntülediğinizde, ona bir e-posta göndererek veya bildirim sayfasında bir uyarı göndererek kullanıcıya bildirimde bulunur. Görüntülediğinizi bilmediklerinden emin olmak için özel modu kullanın.

Profilinizi görüntülediğini söylemesi ne anlama gelir?

Birisi LinkedIn profilinizi görüntülediğinde, bu, Google araması yaparak veya LinkedIn profil görüntüleme özelliklerinden birini kullanarak sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için inisiyatif aldığı anlamına gelir. Bu, ilgi göstergesidir ve ağ oluşturma fırsatı olarak görülebilir.

LinkedIn’in birinin profilini görüntülediğimi ona söylemesini nasıl engellerim?

Profil görüntülemelerinizi anonim tutmak için Ayarlar ve Gizlilik‘e, ardından Görünürlük > Profil Görüntüleme Seçenekleri‘ne gidin. LinkedIn’in profilini görüntülediğiniz kişiyi uyarmaması için profil görüntülemeyi Özel Mod olarak ayarlayın.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir