Techinside Google News
Techinside Google News

LinkedIn pazarlama gücünü artırıyor!

Stradesco, düzenlediği LinkedIn Influencerları ile Şirketini Güçlendir zirvesinde sektör profesyonellerini bir araya getirdi.
- Advertisement -

İş dünyasının önde gelen platformuu LinkedIn, etkileyici pazarlamada yeni bir çağa öncülük ediyor. Hem profesyonellerin bir araya gelerek bağlantılar kurmasını, bilgi paylaşmasını ve kariyerlerini geliştirmesini sağlayan bir araç olarak, hem de dijital dönüşümün hız kazandığı günümüzde kullanıcılarına sunduğu özellikler ve olanaklarla öne çıkıyor. Geniş çerçeveden baktığımızda da işletmelerin, LinkedIn İçerik Üreticileri aracılığıyla hedef kitlelerine organik ve güvenilir bir şekilde ulaşmanın avantajlarını keşfedeceği bir 2024 yılına giriş yapıyoruz.

İş dünyasının vazgeçilmez dijital platformu LinkedIn, profesyonellerin bir araya gelerek bağlantılar kurmasını, bilgi paylaşmasını ve kariyerlerini geliştirmesini sağlayan bir araç olarak önemini daha da pekiştiriyor. İş dünyasındaki dijital dönüşümün hız kazandığı günümüzde ayrıca, kullanıcılarına sunduğu özellikler ve olanaklarla öne çıkıyor.

Bu kapsamda 2 Aralık Cumartesi günü Workinton Levent 199’da Stradesco Dijital Ajans tarafından düzenlenen “Linkedin Influencerları ile Şirketini Güçlendir” zirvesi, pazarlama, insan kaynakları ve teknoloji alanında sektör profesyonellerini bir araya getirdi. Zirve, platformda etkin paylaşımlarıyla tanınan önemli konuşmacılar, etkileyici içerikler ve değerli sponsorların katılımıyla renkli ve bilgi dolu bir etkinlik haline geldi.

Ana oturumlar ve atölyelerle dolu bir program

Linkedin Influencerları ile Şirketini Güçlendir zirvesi, ana oturumlarında teknoloji, insan kaynakları ve pazarlama konularında uzman konuşmacıları ağırladı. Ayrıca, katılımcıların kişisel ve profesyonel gelişimine katkı sağlayan tadımlık atölyeler de büyük ilgi gördü.

Ayrıca hikâye anlatıcılığı, potansiyelini ateşle, dönüşüm yönetimi ve kariyer konularındaki atölyeler, katılımcılara farklı bakış açıları kazandırdı.

Muhteşem iş birlikleri ile dolu bir 2024

Zirve, sektörde tanınmış isimleri bir araya getirerek katılımcılarına benzersiz bir ağ oluşturma fırsatı sundu. Müthiş yorumlar, gülen yüzler ve kaliteli bir network ile zirve katılımcılar arasında olumlu bir etki bıraktı. Zirvenin başarılı geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Stradesco Dijital Ajans, önümüzdeki dönemde de kaliteli içerik ve iş birliklerine odaklanma sözü verdi.

Platform, iş dünyasının dijitalleşen ve globalleşen ortamında profesyonellerin ve şirketlerin başarıya ulaşmalarına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu platform, sadece bireylerin kariyer gelişimi için değil, aynı zamanda şirketlerin rekabet avantajını elde etmeleri ve sürdürmeleri için vazgeçilmez bir araç olarak öne çıkıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

2 YORUMLAR

  1. Stradesco gerçekten de ikinci kez, LinkedIn influencer Marketing konusunda müthiş bir farkındalık ve bilinirlilik sağlayan bir etkinliği başarı ile gerçekleştirdi. Emeği geçen herkese teşekkürler..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir